fbpx

КНИЖЕВЕН КЛУБ со Маја Трајковиќ

Зарежда Събития

« Всички Събития

  • Това събитие е минало събитие.

КНИЖЕВЕН КЛУБ со Маја Трајковиќ

април 4, 2023 @ 18:30 20:30

БИБЛИОТЕРАПИЈА – читањето, емоциите и развивање на просоцијални вредности, ставови и техники- онлајн книжевна работилница со м-р Маја Трајковиќ

Детайли

Дата:
април 4, 2023
Час:
18:30 – 20:30
Категория за Събитие:
Събитие Тагове:

Организатор

Творилница
Email
proekti@bgschool.mk
Website
View Организатор Website

Online on Zoho meeting