fbpx

МУЗИЧКО-ДРАМСКИ КЛУБ со Теа

Зарежда Събития

« Всички Събития

  • Това събитие е минало събитие.

МУЗИЧКО-ДРАМСКИ КЛУБ со Теа

април 12, 2023 @ 17:00 20:00

17.00 часот со малите групи

18.30 со големите групи

Творилница

View Организатор Website

Академија за иновативно образование „Здравеј“- Скопје

бул. 11-ти Октомври 38/3
Скопје, Скопје 1000 North Macedonia
+ Google Map
+389 70 363 411
View Място Website